Atilla Karadağ

Genel Müdür
  • Yaş :
    50
  • Deneyim :
    30 yıl

Genel Müdür

Boğaziçi üniversitesi elektronik bölümünden mezun olduktan sonra firmayı kuran Atilla Karadağ uzun yıllardır sektör içerisinde gösterdiği başarılar ile bir çok projeyi başarı ile tamamlamış olan ekibin yöneticisidir. Bilgi dağarcığına her geçen gün yeni bilgiler ekleyerek deneyimini de artıran Atilla Karadağ firmanın ilerleyişini her zaman daha ileriye götürmenin kararlılığını benimsemiştir.

Sadece yaptığı projeler değil aynı zamanda projelere verdiği destek ile de kendinden söz ettiren ve güçlü bir yapıya sahip olan Atilla Karadağ halen aktif olarak görevine devam etmektedir.

Uzmanlık & Beceriler

Projelendirme 80%
Tekliflendirme 90%
Müşteri İlişkileri 95%

Eğitim Detayları

1977-1981

Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Bölümü

1981-1983

Boğaziçi Üniversitesi Yüksek Mühendislik Bölümü

1983-1985

İngiltere Cambridge Üniversitesi Yüksek Mühendislik Bölümü

Kariyer Hedefi

Uzun bir süredir firmanın yönetim ve satış bölümü ile ilgilenmekte olan Atilla Karadağ birkaç yıldır projeler için özel olarak proje danışmanı olarak hizmet vermektedir. Özellikle Zorlu Center projesinin başlangıcından tamamlanma süresine kadar verdiği bu hizmet ile Zorlu Center yönetiminde çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Yönetim bölümü projede yapılacak bütün değişiklik ve yenilikler için kendisi ile özel olarak görüşmektedir.

Bana ulaşın

Error: Contact form not found.